אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

שירותי מין
אורך: 303 מילים

אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

שירותי מין - אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

לכולנו יש אפליקציות בטלפון ובעזרתם אנו עושים אינספור פעולות. מאפליקציות להזמין משלוחי אוכל ועד אפליקציות של הבנק. הפעם החלטנו לבדוק אילו אפליקציות יש בטלפונים של הזיינים הגדולים ואיך הן משמשות אותם.

אפליקציות מסרים מיידים – מי שמזיין הרבה חייב להיות כל הזמן פעיל ולשלוח הודעות לבחורות. גם אם יש לו זיון להערב, או עדיין צריך לחשוב על מחר ועל סוף השבוע. לכן אפליקציות מסרים מיידים הן פשוט חובה. בעזרתן ניתן לשלוח אימוגי‘, לעשות סקסטינג ואפילו לשלוח תמונות של הזין שלכם.

אפליקציות פורנו – אפליקציות פורנו מאפשרות לכם לצפות בסרטי פורנו. והאמת שיש הרבה סוגים כמו למשל אפליקציות המאפשרות לכם לראות שידורים חיים ולעשות צ‘טים חמים. אפשר להשתמש בהן בשביל לאונן או להעביר את הזמן באוטובוס. ואפשר גם לקבל מהן רעיונות לתנוחות חדשות אם יש לכם הערב בילוי בדירות דיסקרטיות בירושלים או בחורה שקבעתם איתה ובא לכם לנסות תנוחות חדשות.

אפליקציות לכושר גופני – מי שרוצה לזיין הרבה חייב לשמור על הכושר הגופני. קודם כל אתם רוצים להיראות טוב בשביל שהבחורות ירדפו אחריכם, וקצת שרירים לא יזיקו. חוץ מזה אתם זקוקים לשרירים, גמישות וסיבולת לב ריאה בשביל לזיין טוב. באמצעות אפליקציות כושר ניתן לשמור על הכושר הגופני. למשל ישנן אפליקציות מאמן אישי שתוכלו לקחת למכון הכושר.

אפליקציות לצורך היכרויות – רבים מהזיונים היום אנו מוצאים באינטרנט, ולכן אנו חייבים טינדר, במבל ועוד כל מיני אפליקציות בשביל למצוא זיונים. ואם אתם גייז, אתם גם עבורכם יש גריינדר. באמצעות האפליקציות אפשר למצוא בחורות לדייט, בחורות לזיון ואולי יום אחד תרצו לשים את הזיונים בצד ולמצוא מישהי לקשר רציני. האפליקציות מאפשרות לכם לפגוש בחורות במהירות, גם כאשר אתם במקום שאינכם מכירים בו אף אחד.

אפליקציות מוזיקה – אפליקציות סטרימינג למוזיקה יש לכולנו טוב שכך. אנשים שמרבים לזיין עושים בהם שימוש גם לצורך הזיונים. הם מכינים רשימות פליי ליסט עם מוזיקה מחרמנת שתלווה את הזיונים שלהם. בסבלנות הם אוספים שירים מחרמנים ויוצרי אווירה, ומכניסים אותם לפליי ליסט שבו הם ישתמשו ברגע הנכון.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף לבידור למבוגרים שירותי מין - עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף לבידור למבוגרים

מועדוני חשפנות היו נושא מרתק ושנוי במחלוקת במשך עשרות שנים. מקומות בילוי למבוגרים אלה הפכו לשם נרדף לרקדנים מפתים, אורות מהבהבים ואווירה של חושניות והתרגשות. בין אם אתה אוהד של מועדוני חשפנות או לא, אין להכחיש כי הם תופסים מקום משמעותי בחברה של היום. מתפיסות…

שירותי מין

הבנת חשיבותו של חינוך מיני מקיף שירותי מין - הבנת חשיבותו של חינוך מיני מקיף

חינוך מיני תמיד היה נושא שמעורר תגובות ודעות חזקות. יש הרואים בה כלי הכרחי לקידום התנהגות מינית אחראית, ויש הרואים בה קידום ערכים בלתי מוסריים. למרות המחלוקת סביב החינוך המיני, דבר אחד ברור – זהו היבט מכריע בחברה שלנו שאסור להתעלם ממנו. חינוך מיני מקיף…

שירותי מין

חשיפת הסודות של סקס סנסציוני: מדריך מקיף לשימוש בוויקיפדיה לחינוך מיני שירותי מין - חשיפת הסודות של סקס סנסציוני: מדריך מקיף לשימוש בוויקיפדיה לחינוך מיני

חינוך מיני הוא היבט חיוני בהתפתחות האנושית. זה לא רק מספק לאנשים את הידע לנווט את החוויות המיניות שלהם, אלא גם מקדם מערכות יחסים בריאות וקבלת החלטות אחראית. עם זאת, מקורות מסורתיים לחינוך מיני, כגון בתי ספר או הורים, לא תמיד מציעים מידע מקיף. זה…