אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

שירותי מין
אורך: 303 מילים

אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

שירותי מין - אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

לכולנו יש אפליקציות בטלפון ובעזרתם אנו עושים אינספור פעולות. מאפליקציות להזמין משלוחי אוכל ועד אפליקציות של הבנק. הפעם החלטנו לבדוק אילו אפליקציות יש בטלפונים של הזיינים הגדולים ואיך הן משמשות אותם.

אפליקציות מסרים מיידים – מי שמזיין הרבה חייב להיות כל הזמן פעיל ולשלוח הודעות לבחורות. גם אם יש לו זיון להערב, או עדיין צריך לחשוב על מחר ועל סוף השבוע. לכן אפליקציות מסרים מיידים הן פשוט חובה. בעזרתן ניתן לשלוח אימוגי‘, לעשות סקסטינג ואפילו לשלוח תמונות של הזין שלכם.

אפליקציות פורנו – אפליקציות פורנו מאפשרות לכם לצפות בסרטי פורנו. והאמת שיש הרבה סוגים כמו למשל אפליקציות המאפשרות לכם לראות שידורים חיים ולעשות צ‘טים חמים. אפשר להשתמש בהן בשביל לאונן או להעביר את הזמן באוטובוס. ואפשר גם לקבל מהן רעיונות לתנוחות חדשות אם יש לכם הערב בילוי בדירות דיסקרטיות בירושלים או בחורה שקבעתם איתה ובא לכם לנסות תנוחות חדשות.

אפליקציות לכושר גופני – מי שרוצה לזיין הרבה חייב לשמור על הכושר הגופני. קודם כל אתם רוצים להיראות טוב בשביל שהבחורות ירדפו אחריכם, וקצת שרירים לא יזיקו. חוץ מזה אתם זקוקים לשרירים, גמישות וסיבולת לב ריאה בשביל לזיין טוב. באמצעות אפליקציות כושר ניתן לשמור על הכושר הגופני. למשל ישנן אפליקציות מאמן אישי שתוכלו לקחת למכון הכושר.

אפליקציות לצורך היכרויות – רבים מהזיונים היום אנו מוצאים באינטרנט, ולכן אנו חייבים טינדר, במבל ועוד כל מיני אפליקציות בשביל למצוא זיונים. ואם אתם גייז, אתם גם עבורכם יש גריינדר. באמצעות האפליקציות אפשר למצוא בחורות לדייט, בחורות לזיון ואולי יום אחד תרצו לשים את הזיונים בצד ולמצוא מישהי לקשר רציני. האפליקציות מאפשרות לכם לפגוש בחורות במהירות, גם כאשר אתם במקום שאינכם מכירים בו אף אחד.

אפליקציות מוזיקה – אפליקציות סטרימינג למוזיקה יש לכולנו טוב שכך. אנשים שמרבים לזיין עושים בהם שימוש גם לצורך הזיונים. הם מכינים רשימות פליי ליסט עם מוזיקה מחרמנת שתלווה את הזיונים שלהם. בסבלנות הם אוספים שירים מחרמנים ויוצרי אווירה, ומכניסים אותם לפליי ליסט שבו הם ישתמשו ברגע הנכון.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה. 45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79%…

שירותי מין

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא…

שירותי מין

צמחי מרפא בשירות הזקפה שירותי מין - צמחי מרפא בשירות הזקפה

אז מרגישים שמשהו לאחרונה בזקפה שלכם כבר לא כפי שהיה פעם? ביליתם אתמול בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולא ממש עמד לכם חזק? רגע, לא להיבהל. וגם לא צריך לרוץ להזמין ויאגרה, ניתן לנסות פתרונות אחרים לפני. אך לפני הכל בואו נבין מה גורם לבעיות…