הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

שירותי מין
אורך: 310 מילים

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא בדיוק מעדן טעים. זהו טעם נרכש, אף אחת לא אוהבת זרע מהטעימה הראשונה, צריך להתרגל לזה. ואם לסלמון מעושן אפשר להתרגל, אז גם לטעם של זרע אפשר להתרגל.
אבל הבעיה היא שלפעמים טעם הזרע דוחה במיוחד, דבר היוצר רתיעה גדולה אצל הנשים. אנו רוצים לראות אותן מתענגות על הזרע שלנו, ולכן נרצה לעשות משהו בנוגע לטעם הנורא.

פנינו אל נערות ליווי בתל אביב ושאלנו אותן לגבי רשימת הדברים שיש להימנע מהם, הדברים שממש הורסים את הטעם של השפיך ופוגעים בחוויה.

בראש הרשימה של הדברים האסורים נמצא העישון. גם עישון סיגריות וגם עישון קנאביס. לעישון ישנה השפעה ישירה על טעם השפיך. רבים חושבים שניתן להימנע מעישון סמוך לזיון, אבל האמת שההשפעה על הטעם נמשכת לזמן ארוך ולכן מוטב להפסיק לחלוטין לעשות. ובכלל עישון לא טוב לבריאות, הוא לא טוב לאיכות הזרע , הוא לא טוב לזקפה והוא גורם למחלות רבות. שלא לדבר על ריח גוף לא נעים.

לצד הסיגריות והסמים, גם אלכוהול אינו מומלץ. אמנם אלכוהול נתפס אצלנו כחלק מהבילוי ולפעמים זוגות מתענגים על איזה כוס יין במהלך הזיון, בפועל הוא משאיר טעם רע לזרע. וכן, גם אלכוהול פוגע בזקפה שלכם.

אז לאחר שהוצאנו לכם את כל הכיף מהעישון והשתייה, נספר לכם שגם בדברים הנחשבים לתמימים ובריאים ישנה בעיה. למשל מוצרי חלב הנחשבים כמקור לחלבון וסידן אינם עושים טוב לטעם הזרע. הם אולי טובים לגוף, אבל המתיקות של היוגורט ממש לא מביאה למתיקות של השפיך. והבשורה השנייה היא שגם בשר לא עושה טוב. כך שסביר להניח שלטבעונים יש את טעם השפיך המושלם.

אז מה כן אפשר? אז יש כמה דברים שיכולים לעשות טוב ואף להמתיק את הזרע. לימון, אננס, קיווי ואוכמניות מומלצים. ובאופן מפתיע גם פטרוזיליה וסלרי יעשו טוב לזרע שלכם.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

העיר התוססת תל אביב: מודרניות ותרבות בלב ישראל שירותי מין - העיר התוססת תל אביב: מודרניות ותרבות בלב ישראל

נערות ליווי בתל אביב ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, תל אביב היא עיר שוקקת עם אופי ייחודי והיסטוריה עשירה. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא מרכז תוסס ודינמי של תרבות, טכנולוגיה וחדשנות. מחופיה המדהימים והסצנה הקולינרית בעלת השם העולמי ועד חיי…

שירותי מין

עלייתם של בלוגים ארוטיים: לחקור את עולם הביטוי העצמי החושני שירותי מין - עלייתם של בלוגים ארוטיים: לחקור את עולם הביטוי העצמי החושני

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לנוף עצום לחקר צורות שונות של ביטוי עצמי. בין שפע התוכן הזמין באינטרנט, בולטת קטגוריה אחת - בלוגים ארוטיים. פלטפורמות מקוונות אלה חוללו מהפכה באופן שבו אנו רואים וצורכים תוכן חושני. עם תיאורם המפורש של מיניות, בלוגים ארוטיים עוררו…

שירותי מין

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות מסחרית שירותי מין - נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות מסחרית

נערות ליווי היו נושא לקסם, מחלוקת וביקורת במשך עשרות שנים. נשים אלה, המספקות חברות ושירותים תמורת תשלום, היו אפופות מסתורין ולא מובנות על ידי החברה. בעוד שיש התופסים אותם כבלתי מוסריים ומשפילים, אחרים רואים בהם יזמים הממלאים ביקוש בשוק. אבל מי הן נערות ליווי, ומה…