הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

שירותי מין
אורך: 310 מילים

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא בדיוק מעדן טעים. זהו טעם נרכש, אף אחת לא אוהבת זרע מהטעימה הראשונה, צריך להתרגל לזה. ואם לסלמון מעושן אפשר להתרגל, אז גם לטעם של זרע אפשר להתרגל.
אבל הבעיה היא שלפעמים טעם הזרע דוחה במיוחד, דבר היוצר רתיעה גדולה אצל הנשים. אנו רוצים לראות אותן מתענגות על הזרע שלנו, ולכן נרצה לעשות משהו בנוגע לטעם הנורא.

פנינו אל נערות ליווי בתל אביב ושאלנו אותן לגבי רשימת הדברים שיש להימנע מהם, הדברים שממש הורסים את הטעם של השפיך ופוגעים בחוויה.

בראש הרשימה של הדברים האסורים נמצא העישון. גם עישון סיגריות וגם עישון קנאביס. לעישון ישנה השפעה ישירה על טעם השפיך. רבים חושבים שניתן להימנע מעישון סמוך לזיון, אבל האמת שההשפעה על הטעם נמשכת לזמן ארוך ולכן מוטב להפסיק לחלוטין לעשות. ובכלל עישון לא טוב לבריאות, הוא לא טוב לאיכות הזרע , הוא לא טוב לזקפה והוא גורם למחלות רבות. שלא לדבר על ריח גוף לא נעים.

לצד הסיגריות והסמים, גם אלכוהול אינו מומלץ. אמנם אלכוהול נתפס אצלנו כחלק מהבילוי ולפעמים זוגות מתענגים על איזה כוס יין במהלך הזיון, בפועל הוא משאיר טעם רע לזרע. וכן, גם אלכוהול פוגע בזקפה שלכם.

אז לאחר שהוצאנו לכם את כל הכיף מהעישון והשתייה, נספר לכם שגם בדברים הנחשבים לתמימים ובריאים ישנה בעיה. למשל מוצרי חלב הנחשבים כמקור לחלבון וסידן אינם עושים טוב לטעם הזרע. הם אולי טובים לגוף, אבל המתיקות של היוגורט ממש לא מביאה למתיקות של השפיך. והבשורה השנייה היא שגם בשר לא עושה טוב. כך שסביר להניח שלטבעונים יש את טעם השפיך המושלם.

אז מה כן אפשר? אז יש כמה דברים שיכולים לעשות טוב ואף להמתיק את הזרע. לימון, אננס, קיווי ואוכמניות מומלצים. ובאופן מפתיע גם פטרוזיליה וסלרי יעשו טוב לזרע שלכם.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף לבידור למבוגרים שירותי מין - עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף לבידור למבוגרים

מועדוני חשפנות היו נושא מרתק ושנוי במחלוקת במשך עשרות שנים. מקומות בילוי למבוגרים אלה הפכו לשם נרדף לרקדנים מפתים, אורות מהבהבים ואווירה של חושניות והתרגשות. בין אם אתה אוהד של מועדוני חשפנות או לא, אין להכחיש כי הם תופסים מקום משמעותי בחברה של היום. מתפיסות…

שירותי מין

הבנת חשיבותו של חינוך מיני מקיף שירותי מין - הבנת חשיבותו של חינוך מיני מקיף

חינוך מיני תמיד היה נושא שמעורר תגובות ודעות חזקות. יש הרואים בה כלי הכרחי לקידום התנהגות מינית אחראית, ויש הרואים בה קידום ערכים בלתי מוסריים. למרות המחלוקת סביב החינוך המיני, דבר אחד ברור – זהו היבט מכריע בחברה שלנו שאסור להתעלם ממנו. חינוך מיני מקיף…

שירותי מין

חשיפת הסודות של סקס סנסציוני: מדריך מקיף לשימוש בוויקיפדיה לחינוך מיני שירותי מין - חשיפת הסודות של סקס סנסציוני: מדריך מקיף לשימוש בוויקיפדיה לחינוך מיני

חינוך מיני הוא היבט חיוני בהתפתחות האנושית. זה לא רק מספק לאנשים את הידע לנווט את החוויות המיניות שלהם, אלא גם מקדם מערכות יחסים בריאות וקבלת החלטות אחראית. עם זאת, מקורות מסורתיים לחינוך מיני, כגון בתי ספר או הורים, לא תמיד מציעים מידע מקיף. זה…