הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

שירותי מין
אורך: 310 מילים

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא בדיוק מעדן טעים. זהו טעם נרכש, אף אחת לא אוהבת זרע מהטעימה הראשונה, צריך להתרגל לזה. ואם לסלמון מעושן אפשר להתרגל, אז גם לטעם של זרע אפשר להתרגל.
אבל הבעיה היא שלפעמים טעם הזרע דוחה במיוחד, דבר היוצר רתיעה גדולה אצל הנשים. אנו רוצים לראות אותן מתענגות על הזרע שלנו, ולכן נרצה לעשות משהו בנוגע לטעם הנורא.

פנינו אל נערות ליווי בתל אביב ושאלנו אותן לגבי רשימת הדברים שיש להימנע מהם, הדברים שממש הורסים את הטעם של השפיך ופוגעים בחוויה.

בראש הרשימה של הדברים האסורים נמצא העישון. גם עישון סיגריות וגם עישון קנאביס. לעישון ישנה השפעה ישירה על טעם השפיך. רבים חושבים שניתן להימנע מעישון סמוך לזיון, אבל האמת שההשפעה על הטעם נמשכת לזמן ארוך ולכן מוטב להפסיק לחלוטין לעשות. ובכלל עישון לא טוב לבריאות, הוא לא טוב לאיכות הזרע , הוא לא טוב לזקפה והוא גורם למחלות רבות. שלא לדבר על ריח גוף לא נעים.

לצד הסיגריות והסמים, גם אלכוהול אינו מומלץ. אמנם אלכוהול נתפס אצלנו כחלק מהבילוי ולפעמים זוגות מתענגים על איזה כוס יין במהלך הזיון, בפועל הוא משאיר טעם רע לזרע. וכן, גם אלכוהול פוגע בזקפה שלכם.

אז לאחר שהוצאנו לכם את כל הכיף מהעישון והשתייה, נספר לכם שגם בדברים הנחשבים לתמימים ובריאים ישנה בעיה. למשל מוצרי חלב הנחשבים כמקור לחלבון וסידן אינם עושים טוב לטעם הזרע. הם אולי טובים לגוף, אבל המתיקות של היוגורט ממש לא מביאה למתיקות של השפיך. והבשורה השנייה היא שגם בשר לא עושה טוב. כך שסביר להניח שלטבעונים יש את טעם השפיך המושלם.

אז מה כן אפשר? אז יש כמה דברים שיכולים לעשות טוב ואף להמתיק את הזרע. לימון, אננס, קיווי ואוכמניות מומלצים. ובאופן מפתיע גם פטרוזיליה וסלרי יעשו טוב לזרע שלכם.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה. 45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79%…

שירותי מין

צמחי מרפא בשירות הזקפה שירותי מין - צמחי מרפא בשירות הזקפה

אז מרגישים שמשהו לאחרונה בזקפה שלכם כבר לא כפי שהיה פעם? ביליתם אתמול בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולא ממש עמד לכם חזק? רגע, לא להיבהל. וגם לא צריך לרוץ להזמין ויאגרה, ניתן לנסות פתרונות אחרים לפני. אך לפני הכל בואו נבין מה גורם לבעיות…

שירותי מין

אפליקציות שאתם חייבים בסלולר שירותי מין - אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

לכולנו יש אפליקציות בטלפון ובעזרתם אנו עושים אינספור פעולות. מאפליקציות להזמין משלוחי אוכל ועד אפליקציות של הבנק. הפעם החלטנו לבדוק אילו אפליקציות יש בטלפונים של הזיינים הגדולים ואיך הן משמשות אותם. אפליקציות מסרים מיידים - מי שמזיין הרבה חייב להיות כל הזמן פעיל ולשלוח הודעות…