כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

שירותי מין
אורך: 286 מילים

כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

שירותי מין - כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

מסתבר שפנטזיות סקס המשלבות לובשי מדים הן דבר שכיח. גם נערות ליווי ברמת גן מעידות על כך, אך הנתונים מגיעים מסקסולוגים בארצות הברית אשר חקרו את הנושא. ולהלן הממצאים המעניינים:

  • 48% מהאנשים אומרים שהם פנטזו על סקס ומדים לפחות פעם אחת.
  • 6% מהאנשים מעידים כי הם חושבים על זה באופן קבוע.
  • 41% מהאנשים מפנטזים על מדי משטרה, מכבי אש או צבא.
  • 17% מפנטזים על רופאים או אחיות.
  • 52% מהנשים ההטרוסקסואליות מפנטזות על מדי צבא, משטרה או מכבי אש.
  • 42% מהגברים ההטרוסקסואלים מפנטזים על נשים במדי מעודדות, אחריות, תלמידות ומורות.
  • 45% מהנשים הלסביות והביסקסואליות מפנטזות על מדי צבא, מכבי אשר ומשטרה.
  • 46% מהגברים ההומוסקסואלים והביסקסואלים מפנטזים על מדי תלמידים, מורים, רופאים ואנשי צבא.
  • 47% מהטרנס או זהויות מגדריות א-בינאריות מפנטזים על מדי צבא, רופאים ומשטרה.
  • בין כל הזהויות המגדריות והמיניות ישנה התאמה בין הפנטזיה על מדים לבין פנטזיות BDSM

הנקודה האחרונה מביאה אותנו למסקנה חשובה לגבי היישום של המדים ביחסי המין שלכם באופן מעשי. מסתבר שבכולם ישנה גישה המחפש איזה יחסי מרות או יחסים מול גורם בעל כוח. כל זוג יכול לקחת את זה לכיוון שלו, איננו אומרים שצריך להוציא את השוט ולהצליף. אך הקונספט הזה בא לידי ביטוי ב“שוטרת“ המפעילה סמכות על עצור או רופא הבודק את המטופלת שלו וכו‘.

לכן אם אתם רוצים לשלב את הפנטזיות הללו, אינכם יכולים להסתפק בקניית מדי שוטר או המדים מהמילואים שלכם, צריך להיכנס יותר לעומק הפנטזיה. תצטרכו לבנות את האווירה ולשחק את המשחק.

שימו לב שגם חנויות הסקס מציעות לכם גרסאות סקסיות של אותם המדים, גם לנשים וגם לגברים. כך שזהו יכול להיות פתרון טוב. אך מצד שני יש את אלו המחפשים את החוויה הכי דומה למציאות, כך שהמדים המלוכלכים שלכם מהמילואים בהחלט יכולים לעשות עבודה טובה.

ולסיום, שמתם לב שרבים מסרטי הפורנו כוללים את פנטזיית שליח הפיצה או האינסטלטור? ובכן, מסתבר שאף אחד לא הזכיר את מדי שליח הפיצה בפנטזיה שלו.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס שירותי מין - הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס

אז על סקס דיברנו הרבה, אבל בכל סקס יש גם את הרגעים שאחרי הסקס. לפעמים יש איזה ניצוץ ונופלים לשיחות קיומיות ואולי גם די מעניינות, ולפעמים אחרי הסקס אתם ממש מתים שהיא תעוף לכם מהעיניים. יש דברים שעושים זאת בצורה אלגנטית, ויש גברים שהם קצת…

שירותי מין

סקס ועקבים גבוהים שירותי מין - סקס ועקבים גבוהים

בדרך כלל כאשר אנחנו נכנסים למיטה עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב , אנו בדרך כלל מורידים את הבגדים. לפעמים אנחנו עושים זאת בהדרגה, ולפעמים פשוט מורידים את הכל. אבל יש גברים שיש להם פטיש מיוחד לנעלי עקב והם רוצים את הנערה שלהם…

מי קרא לי זונה

שירותי מין

מי קרא לי זונה שירותי מין - מי קרא לי זונה

תעשיית המין היא תעשייה מפותחת ויש לה היבטים רבים. אנו יכולים למצוא במסגרתה שיחות ארוטיות, וגם שם יש נישות שונות של שיחות טלפון ושיחות ווידאו; ישנם סרטי הפורנו, ואתרי המצלמות החיות; ישנם צעצועי מין וגם שירותי מין. בכל הנוגע לשירותי אנשים רבים מתייחסים אל זונות…