כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

שירותי מין
אורך: 286 מילים

כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

שירותי מין - כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

מסתבר שפנטזיות סקס המשלבות לובשי מדים הן דבר שכיח. גם נערות ליווי ברמת גן מעידות על כך, אך הנתונים מגיעים מסקסולוגים בארצות הברית אשר חקרו את הנושא. ולהלן הממצאים המעניינים:

  • 48% מהאנשים אומרים שהם פנטזו על סקס ומדים לפחות פעם אחת.
  • 6% מהאנשים מעידים כי הם חושבים על זה באופן קבוע.
  • 41% מהאנשים מפנטזים על מדי משטרה, מכבי אש או צבא.
  • 17% מפנטזים על רופאים או אחיות.
  • 52% מהנשים ההטרוסקסואליות מפנטזות על מדי צבא, משטרה או מכבי אש.
  • 42% מהגברים ההטרוסקסואלים מפנטזים על נשים במדי מעודדות, אחריות, תלמידות ומורות.
  • 45% מהנשים הלסביות והביסקסואליות מפנטזות על מדי צבא, מכבי אשר ומשטרה.
  • 46% מהגברים ההומוסקסואלים והביסקסואלים מפנטזים על מדי תלמידים, מורים, רופאים ואנשי צבא.
  • 47% מהטרנס או זהויות מגדריות א-בינאריות מפנטזים על מדי צבא, רופאים ומשטרה.
  • בין כל הזהויות המגדריות והמיניות ישנה התאמה בין הפנטזיה על מדים לבין פנטזיות BDSM

הנקודה האחרונה מביאה אותנו למסקנה חשובה לגבי היישום של המדים ביחסי המין שלכם באופן מעשי. מסתבר שבכולם ישנה גישה המחפש איזה יחסי מרות או יחסים מול גורם בעל כוח. כל זוג יכול לקחת את זה לכיוון שלו, איננו אומרים שצריך להוציא את השוט ולהצליף. אך הקונספט הזה בא לידי ביטוי ב“שוטרת“ המפעילה סמכות על עצור או רופא הבודק את המטופלת שלו וכו‘.

לכן אם אתם רוצים לשלב את הפנטזיות הללו, אינכם יכולים להסתפק בקניית מדי שוטר או המדים מהמילואים שלכם, צריך להיכנס יותר לעומק הפנטזיה. תצטרכו לבנות את האווירה ולשחק את המשחק.

שימו לב שגם חנויות הסקס מציעות לכם גרסאות סקסיות של אותם המדים, גם לנשים וגם לגברים. כך שזהו יכול להיות פתרון טוב. אך מצד שני יש את אלו המחפשים את החוויה הכי דומה למציאות, כך שהמדים המלוכלכים שלכם מהמילואים בהחלט יכולים לעשות עבודה טובה.

ולסיום, שמתם לב שרבים מסרטי הפורנו כוללים את פנטזיית שליח הפיצה או האינסטלטור? ובכן, מסתבר שאף אחד לא הזכיר את מדי שליח הפיצה בפנטזיה שלו.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

צמחי מרפא בשירות הזקפה שירותי מין - צמחי מרפא בשירות הזקפה

אז מרגישים שמשהו לאחרונה בזקפה שלכם כבר לא כפי שהיה פעם? ביליתם אתמול בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולא ממש עמד לכם חזק? רגע, לא להיבהל. וגם לא צריך לרוץ להזמין ויאגרה, ניתן לנסות פתרונות אחרים לפני. אך לפני הכל בואו נבין מה גורם לבעיות…

שירותי מין

אפליקציות שאתם חייבים בסלולר שירותי מין - אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

לכולנו יש אפליקציות בטלפון ובעזרתם אנו עושים אינספור פעולות. מאפליקציות להזמין משלוחי אוכל ועד אפליקציות של הבנק. הפעם החלטנו לבדוק אילו אפליקציות יש בטלפונים של הזיינים הגדולים ואיך הן משמשות אותם. אפליקציות מסרים מיידים - מי שמזיין הרבה חייב להיות כל הזמן פעיל ולשלוח הודעות…

שירותי מין

הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס שירותי מין - הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס

אז על סקס דיברנו הרבה, אבל בכל סקס יש גם את הרגעים שאחרי הסקס. לפעמים יש איזה ניצוץ ונופלים לשיחות קיומיות ואולי גם די מעניינות, ולפעמים אחרי הסקס אתם ממש מתים שהיא תעוף לכם מהעיניים. יש דברים שעושים זאת בצורה אלגנטית, ויש גברים שהם קצת…