כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

שירותי מין
אורך: 286 מילים

כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

שירותי מין - כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

מסתבר שפנטזיות סקס המשלבות לובשי מדים הן דבר שכיח. גם נערות ליווי ברמת גן מעידות על כך, אך הנתונים מגיעים מסקסולוגים בארצות הברית אשר חקרו את הנושא. ולהלן הממצאים המעניינים:

  • 48% מהאנשים אומרים שהם פנטזו על סקס ומדים לפחות פעם אחת.
  • 6% מהאנשים מעידים כי הם חושבים על זה באופן קבוע.
  • 41% מהאנשים מפנטזים על מדי משטרה, מכבי אש או צבא.
  • 17% מפנטזים על רופאים או אחיות.
  • 52% מהנשים ההטרוסקסואליות מפנטזות על מדי צבא, משטרה או מכבי אש.
  • 42% מהגברים ההטרוסקסואלים מפנטזים על נשים במדי מעודדות, אחריות, תלמידות ומורות.
  • 45% מהנשים הלסביות והביסקסואליות מפנטזות על מדי צבא, מכבי אשר ומשטרה.
  • 46% מהגברים ההומוסקסואלים והביסקסואלים מפנטזים על מדי תלמידים, מורים, רופאים ואנשי צבא.
  • 47% מהטרנס או זהויות מגדריות א-בינאריות מפנטזים על מדי צבא, רופאים ומשטרה.
  • בין כל הזהויות המגדריות והמיניות ישנה התאמה בין הפנטזיה על מדים לבין פנטזיות BDSM

הנקודה האחרונה מביאה אותנו למסקנה חשובה לגבי היישום של המדים ביחסי המין שלכם באופן מעשי. מסתבר שבכולם ישנה גישה המחפש איזה יחסי מרות או יחסים מול גורם בעל כוח. כל זוג יכול לקחת את זה לכיוון שלו, איננו אומרים שצריך להוציא את השוט ולהצליף. אך הקונספט הזה בא לידי ביטוי ב“שוטרת“ המפעילה סמכות על עצור או רופא הבודק את המטופלת שלו וכו‘.

לכן אם אתם רוצים לשלב את הפנטזיות הללו, אינכם יכולים להסתפק בקניית מדי שוטר או המדים מהמילואים שלכם, צריך להיכנס יותר לעומק הפנטזיה. תצטרכו לבנות את האווירה ולשחק את המשחק.

שימו לב שגם חנויות הסקס מציעות לכם גרסאות סקסיות של אותם המדים, גם לנשים וגם לגברים. כך שזהו יכול להיות פתרון טוב. אך מצד שני יש את אלו המחפשים את החוויה הכי דומה למציאות, כך שהמדים המלוכלכים שלכם מהמילואים בהחלט יכולים לעשות עבודה טובה.

ולסיום, שמתם לב שרבים מסרטי הפורנו כוללים את פנטזיית שליח הפיצה או האינסטלטור? ובכן, מסתבר שאף אחד לא הזכיר את מדי שליח הפיצה בפנטזיה שלו.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

7 היתרונות של אוננות שאתה צריך לדעת עליהם שירותי מין - 7 היתרונות של אוננות שאתה צריך לדעת עליהם

אוננות כבר מזמן נתפסת כנושא טאבו, אבל זה למעשה חלק מאוד נורמלי ובריא של החיים. אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית, לעתים קרובות עד כדי אורגזמה. זוהי דרך בטוחה ופרטית לחקור את גופך ולחוות הנאה. ישנן סיבות רבות לשקול אוננות, כולל יתרונות…

שירותי מין

ברוכים הבאים לחיי החטא המתוקים של הדירה הדיסקרטית שירותי מין - ברוכים הבאים לחיי החטא המתוקים של הדירה הדיסקרטית

www.xxx-room.com המלצה אם אי פעם תהיתם איך נראה יום בתוך דירה דיסקרטית, אתם במקום הנכון. הדירה הדיסקרטית הוא אחד הענפים הוותיקים והפופולריים ביותר כבר מאות שנים והוא מלא בפעילויות דקדנטיות, אך הכי חשוב, הדירה הדיסקרטית הוא עסק דינמי מלא ביזמיות שמביאות את הקהילות והתרבות הייחודיות…

שירותי מין

רמת גן: מרכז ההיי-טק של ישראל לעסקים וחדשנות שירותי מין - רמת גן: מרכז ההיי-טק של ישראל לעסקים וחדשנות

רמת גן, ישראל היא המרכז התוסס של מטרופולין תל אביב רבתי, ועם קרבתה לעיר, היא הפכה למרכז המושלם עבור חברות טכנולוגיה, יזמים צעירים ועסקים גלובליים. העיר מציעה כל מיני יתרונות, החל ממרכז החדשנות החדשני המכונה דיזנגוף סנטר - גורד השחקים הגבוה בישראל - ועד לרובע…