מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

שירותי מין
אורך: 343 מילים

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה.

45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79% מהאנשים אומרים שחשוב שהפרטנר יהיה הרפתקני במיטה, למרות שלא נקבו במונח משחקי תפקידים.

עבור אלו שמתעניינים ולא יודעים היכן להתחיל, הנה כמה טיפים להתחלה.

הפעם הראשונה

המפתח להצלחה הוא תקשורת טובה. עוד לפני שמתחילים חשוב לדבר עם בת הזוג ולחקור את הפנטזיה ברמה התאורטית, כך גם יהיה לכם מושג יותר ברור לגבי החוויה שתרצו לחוות. כך תוכלו להתחיל לדמיון לעבוד, ומה שאתם רואים בראש במהרה יהפוך לדבר אמתי. חשוב ששני בני הזוג יהיו באותו הראש ואפשר אפילו לעשות רשימה מה כן, מה לא ומה בא בחשבון.
ניתן לקחת את זה לכיוונים שונים. למשל רבים נמשכים למשחקי תפקידים בהם ישנו תפקיד סמכותי מול פרטנר כנוע. יש הרוצים סיטואציות המדמות סקס בין זרים, סיטואציות מחיי היום יום כמו ביקור אצל הרופא ועוד סיטואציות שונות מעומק עולם הפנזטיה.

שילוב של צעצועים ואביזרים

אל תחשבו שצעצועים ואביזרים הם עבור מתקדמים, הם צריכים להיות שם כבר מהתחלה. הם משתלבים היטב בסצנה שאתם רוצים לבנות. למעשה אם בת הזוג שלכם היא אדם עצור שבילוי עם דילדו הוא אינו הדבר הטבעי עבורה, דווקא לשחק את הדמות יכול להיות משהו שיעזור לה להיפתח ולבטא תחושות פנימיות. למשל בשלב הפנטזיה היא כבר לא בת הזוג שאתה מכיר, היא יכולה לשחק את המזכירה הזנותית שאוהבת לשחק עם הדילדו.

להתגבר על הבושה

עבור מי שאין לו ניסיון זה עשוי להיות מביך ומיש למדי. איך בכלל נכנסים לתוך תפקיד, ואיזה תפקיד. בסופו של דבר צריך להתחיל מאיפה שהוא. תמצאו את התפקיד שמתאים לסצנה שלכם ומאפשר לכם (ולבת הזוג) לשחק אותו באופן טבעי. עם הזמן זה ילך וישתפר. תלושות יסייעו מאוד להכניס אתכם לתוך האווירה ולגרום לזה להרגיש טבעי.

כאשר אתם מתקשים עליכם להיות הדמות, ולא לשחק את הדמות. זוהי המשמעות של להיכנס לתוך הדמות. אם התפקיד שלכם הוא להיות הרופא החרמן שמנצל מינית מטופלות, תשכחו ממי שאתם ופשוט תהיו אותו רופא חרמן.

אם תרצו לשפר את כישורי המשחק שלכם, תמיד תוכלו לרכוש ניסיון עם נערות ליווי בחיפה קריות והצפון.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הבנת חשיבותו של חינוך מיני מקיף שירותי מין - הבנת חשיבותו של חינוך מיני מקיף

חינוך מיני תמיד היה נושא שמעורר תגובות ודעות חזקות. יש הרואים בה כלי הכרחי לקידום התנהגות מינית אחראית, ויש הרואים בה קידום ערכים בלתי מוסריים. למרות המחלוקת סביב החינוך המיני, דבר אחד ברור – זהו היבט מכריע בחברה שלנו שאסור להתעלם ממנו. חינוך מיני מקיף…

שירותי מין

חשיפת הסודות של סקס סנסציוני: מדריך מקיף לשימוש בוויקיפדיה לחינוך מיני שירותי מין - חשיפת הסודות של סקס סנסציוני: מדריך מקיף לשימוש בוויקיפדיה לחינוך מיני

חינוך מיני הוא היבט חיוני בהתפתחות האנושית. זה לא רק מספק לאנשים את הידע לנווט את החוויות המיניות שלהם, אלא גם מקדם מערכות יחסים בריאות וקבלת החלטות אחראית. עם זאת, מקורות מסורתיים לחינוך מיני, כגון בתי ספר או הורים, לא תמיד מציעים מידע מקיף. זה…

שירותי מין

קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה שירותי מין - קונדומים: מדריך מקיף להגנה בטוחה ויעילה

מבוא: קונדומים הם אחת הצורות הנפוצות ביותר של אמצעי מניעה והגנה מפני זיהומים המועברים במגע מיני (STI). הם היו בשימוש במשך מאות שנים, עם עדויות למכשירים דמויי קונדומים מתרבויות עתיקות. במהלך השנים, קונדומים התפתחו בעיצוב ובחומרים, מה שהופך אותם ליעילים ונוחים יותר עבור המשתמשים. במדריך…