מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

שירותי מין
אורך: 343 מילים

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה.

45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79% מהאנשים אומרים שחשוב שהפרטנר יהיה הרפתקני במיטה, למרות שלא נקבו במונח משחקי תפקידים.

עבור אלו שמתעניינים ולא יודעים היכן להתחיל, הנה כמה טיפים להתחלה.

הפעם הראשונה

המפתח להצלחה הוא תקשורת טובה. עוד לפני שמתחילים חשוב לדבר עם בת הזוג ולחקור את הפנטזיה ברמה התאורטית, כך גם יהיה לכם מושג יותר ברור לגבי החוויה שתרצו לחוות. כך תוכלו להתחיל לדמיון לעבוד, ומה שאתם רואים בראש במהרה יהפוך לדבר אמתי. חשוב ששני בני הזוג יהיו באותו הראש ואפשר אפילו לעשות רשימה מה כן, מה לא ומה בא בחשבון.
ניתן לקחת את זה לכיוונים שונים. למשל רבים נמשכים למשחקי תפקידים בהם ישנו תפקיד סמכותי מול פרטנר כנוע. יש הרוצים סיטואציות המדמות סקס בין זרים, סיטואציות מחיי היום יום כמו ביקור אצל הרופא ועוד סיטואציות שונות מעומק עולם הפנזטיה.

שילוב של צעצועים ואביזרים

אל תחשבו שצעצועים ואביזרים הם עבור מתקדמים, הם צריכים להיות שם כבר מהתחלה. הם משתלבים היטב בסצנה שאתם רוצים לבנות. למעשה אם בת הזוג שלכם היא אדם עצור שבילוי עם דילדו הוא אינו הדבר הטבעי עבורה, דווקא לשחק את הדמות יכול להיות משהו שיעזור לה להיפתח ולבטא תחושות פנימיות. למשל בשלב הפנטזיה היא כבר לא בת הזוג שאתה מכיר, היא יכולה לשחק את המזכירה הזנותית שאוהבת לשחק עם הדילדו.

להתגבר על הבושה

עבור מי שאין לו ניסיון זה עשוי להיות מביך ומיש למדי. איך בכלל נכנסים לתוך תפקיד, ואיזה תפקיד. בסופו של דבר צריך להתחיל מאיפה שהוא. תמצאו את התפקיד שמתאים לסצנה שלכם ומאפשר לכם (ולבת הזוג) לשחק אותו באופן טבעי. עם הזמן זה ילך וישתפר. תלושות יסייעו מאוד להכניס אתכם לתוך האווירה ולגרום לזה להרגיש טבעי.

כאשר אתם מתקשים עליכם להיות הדמות, ולא לשחק את הדמות. זוהי המשמעות של להיכנס לתוך הדמות. אם התפקיד שלכם הוא להיות הרופא החרמן שמנצל מינית מטופלות, תשכחו ממי שאתם ופשוט תהיו אותו רופא חרמן.

אם תרצו לשפר את כישורי המשחק שלכם, תמיד תוכלו לרכוש ניסיון עם נערות ליווי בחיפה קריות והצפון.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא…

שירותי מין

צמחי מרפא בשירות הזקפה שירותי מין - צמחי מרפא בשירות הזקפה

אז מרגישים שמשהו לאחרונה בזקפה שלכם כבר לא כפי שהיה פעם? ביליתם אתמול בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולא ממש עמד לכם חזק? רגע, לא להיבהל. וגם לא צריך לרוץ להזמין ויאגרה, ניתן לנסות פתרונות אחרים לפני. אך לפני הכל בואו נבין מה גורם לבעיות…

שירותי מין

אפליקציות שאתם חייבים בסלולר שירותי מין - אפליקציות שאתם חייבים בסלולר

לכולנו יש אפליקציות בטלפון ובעזרתם אנו עושים אינספור פעולות. מאפליקציות להזמין משלוחי אוכל ועד אפליקציות של הבנק. הפעם החלטנו לבדוק אילו אפליקציות יש בטלפונים של הזיינים הגדולים ואיך הן משמשות אותם. אפליקציות מסרים מיידים - מי שמזיין הרבה חייב להיות כל הזמן פעיל ולשלוח הודעות…