מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

שירותי מין
אורך: 343 מילים

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה.

45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79% מהאנשים אומרים שחשוב שהפרטנר יהיה הרפתקני במיטה, למרות שלא נקבו במונח משחקי תפקידים.

עבור אלו שמתעניינים ולא יודעים היכן להתחיל, הנה כמה טיפים להתחלה.

הפעם הראשונה

המפתח להצלחה הוא תקשורת טובה. עוד לפני שמתחילים חשוב לדבר עם בת הזוג ולחקור את הפנטזיה ברמה התאורטית, כך גם יהיה לכם מושג יותר ברור לגבי החוויה שתרצו לחוות. כך תוכלו להתחיל לדמיון לעבוד, ומה שאתם רואים בראש במהרה יהפוך לדבר אמתי. חשוב ששני בני הזוג יהיו באותו הראש ואפשר אפילו לעשות רשימה מה כן, מה לא ומה בא בחשבון.
ניתן לקחת את זה לכיוונים שונים. למשל רבים נמשכים למשחקי תפקידים בהם ישנו תפקיד סמכותי מול פרטנר כנוע. יש הרוצים סיטואציות המדמות סקס בין זרים, סיטואציות מחיי היום יום כמו ביקור אצל הרופא ועוד סיטואציות שונות מעומק עולם הפנזטיה.

שילוב של צעצועים ואביזרים

אל תחשבו שצעצועים ואביזרים הם עבור מתקדמים, הם צריכים להיות שם כבר מהתחלה. הם משתלבים היטב בסצנה שאתם רוצים לבנות. למעשה אם בת הזוג שלכם היא אדם עצור שבילוי עם דילדו הוא אינו הדבר הטבעי עבורה, דווקא לשחק את הדמות יכול להיות משהו שיעזור לה להיפתח ולבטא תחושות פנימיות. למשל בשלב הפנטזיה היא כבר לא בת הזוג שאתה מכיר, היא יכולה לשחק את המזכירה הזנותית שאוהבת לשחק עם הדילדו.

להתגבר על הבושה

עבור מי שאין לו ניסיון זה עשוי להיות מביך ומיש למדי. איך בכלל נכנסים לתוך תפקיד, ואיזה תפקיד. בסופו של דבר צריך להתחיל מאיפה שהוא. תמצאו את התפקיד שמתאים לסצנה שלכם ומאפשר לכם (ולבת הזוג) לשחק אותו באופן טבעי. עם הזמן זה ילך וישתפר. תלושות יסייעו מאוד להכניס אתכם לתוך האווירה ולגרום לזה להרגיש טבעי.

כאשר אתם מתקשים עליכם להיות הדמות, ולא לשחק את הדמות. זוהי המשמעות של להיכנס לתוך הדמות. אם התפקיד שלכם הוא להיות הרופא החרמן שמנצל מינית מטופלות, תשכחו ממי שאתם ופשוט תהיו אותו רופא חרמן.

אם תרצו לשפר את כישורי המשחק שלכם, תמיד תוכלו לרכוש ניסיון עם נערות ליווי בחיפה קריות והצפון.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

העיר התוססת תל אביב: מודרניות ותרבות בלב ישראל שירותי מין - העיר התוססת תל אביב: מודרניות ותרבות בלב ישראל

נערות ליווי בתל אביב ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, תל אביב היא עיר שוקקת עם אופי ייחודי והיסטוריה עשירה. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא מרכז תוסס ודינמי של תרבות, טכנולוגיה וחדשנות. מחופיה המדהימים והסצנה הקולינרית בעלת השם העולמי ועד חיי…

שירותי מין

עלייתם של בלוגים ארוטיים: לחקור את עולם הביטוי העצמי החושני שירותי מין - עלייתם של בלוגים ארוטיים: לחקור את עולם הביטוי העצמי החושני

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לנוף עצום לחקר צורות שונות של ביטוי עצמי. בין שפע התוכן הזמין באינטרנט, בולטת קטגוריה אחת - בלוגים ארוטיים. פלטפורמות מקוונות אלה חוללו מהפכה באופן שבו אנו רואים וצורכים תוכן חושני. עם תיאורם המפורש של מיניות, בלוגים ארוטיים עוררו…

שירותי מין

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות מסחרית שירותי מין - נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות מסחרית

נערות ליווי היו נושא לקסם, מחלוקת וביקורת במשך עשרות שנים. נשים אלה, המספקות חברות ושירותים תמורת תשלום, היו אפופות מסתורין ולא מובנות על ידי החברה. בעוד שיש התופסים אותם כבלתי מוסריים ומשפילים, אחרים רואים בהם יזמים הממלאים ביקוש בשוק. אבל מי הן נערות ליווי, ומה…