מי קרא לי זונה

שירותי מין
אורך: 305 מילים

מי קרא לי זונה

שירותי מין - מי קרא לי זונה

תעשיית המין היא תעשייה מפותחת ויש לה היבטים רבים. אנו יכולים למצוא במסגרתה שיחות ארוטיות, וגם שם יש נישות שונות של שיחות טלפון ושיחות ווידאו; ישנם סרטי הפורנו, ואתרי המצלמות החיות; ישנם צעצועי מין וגם שירותי מין. בכל הנוגע לשירותי אנשים רבים מתייחסים אל זונות ואל נערות ליווי כאילו מדובר באותו הדבר,אך אין טעות גדולה מזה.

אז מה ההבדל בין נערות ליווי לבין זונות?

ישנם הבדלים רבים בין נערות ליווי לבין זונות, אך כולם מתחילים בהבדל אחד בסיסי – זונות מעניקות שירותי מין ואך ורק שירותי מין תמורת תשלום. הן אינן מעניקות שום דבר אחר מלבד יחסי המין. מסיבה זו גם הבילוי איתן אינו נחשב לאטרקציה גדולה; זהו בילוי שאין בו שום חוויה ושום קסם.
ומשם ההבדל רק הולך ומתחדד. מכיוון שהם מציעות אך ורק מין בתשלום, גם הבחורות שעובדות בזנות בחורות שאין להם שום דבר אחר להציע מלבד גופן. כך שאם יש לכם איזה סטרואטיפ לגבי זונות, ככל הנראה הוא נכון.

לעומתן ישנן נערות ליווי המעניקות לגברים בילוי מפנק. נכון, הבילוי עשוי לכלול יחסי מין, אך מדובר בבילוי שהוא הרבה מעבר לזה. הן מעניקות בילוי חוויתי הנותן גם מענה לצרכים הרגשיים של הגבר. ומכיוון שנערות ליווי מעניקות הרבה יותר מיחסי מין, גם איכות הנערות גבוהה יותר. הן נדרשות להיות בעלות הופעה ייצוגית, בנות שיחה נעימות ובקיצור נשים שתרצו לבלות איתן ולא רק לתקוע אותן באיזו סמטה ולברוח.

זונות אתם יכולים למצוא בצידי הכביש, באזורים שבדרך כלל נגועים בפשע וסמים. כלומר לא בדיוק המקומות לצורך בילוי אטרקטיבי ומפנק. לעומת זאת נערות ליווי אתם יכולים להזמין אליכם הביתה או אל בית המלון וליהנות משירות אקסקלוסיבי. ישנן גם דירות דיסקרטיות בחיפה , בהן תוכלו למצוא נערות המארחות בדירת המגורים שלהן.
בבקשה אל תקראו לנערות הליווי זונות, הן כמה רמות מעל. הן מציעות בילוי חוויתי ונעים לגברים. שירות הניתן ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על סטנדרטים מקצועיים. הן אינן משתמשות בסמים ואינן עוסקות בפשע, אלו הן נערות משכילות וחכמות שנעים להיות איתן.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הצצה לעיר התוססת חולון, ישראל שירותי מין - הצצה לעיר התוססת חולון, ישראל

ממוקמת באזור המרכז של ישראל, רק 10 ק"מ דרומית מזרחית לתל אביב, שוכנת העיר השוקקת חולון. חולון, שנוסדה בשנת 1940 כישוב חקלאי קטן, הפכה לעיר מודרנית וקוסמופוליטית, המתהדרת במורשת תרבותית עשירה, קהילה מגוונת וסצנת טכנולוגיה חדשנית. עם אוכלוסייה של מעל 200,000 איש, חולון היא אולי…

שירותי מין

לגלות את פנינה נסתרת של חיפה: עיר של תרבות ויופי טבעי שירותי מין - לגלות את פנינה נסתרת של חיפה: עיר של תרבות ויופי טבעי

ממוקמת בחוף הצפוני של ישראל, חיפה אולי לא ידועה כמו ערים אחרות בארץ כמו ירושלים ותל אביב, אבל היא פנינה נסתרת מחכה להיחקר. לעיר נמל שוקקת זו היסטוריה עשירה, תרבות מגוונת ונוף מדהים שישאיר כל מטייל ביראת כבוד. מהרחובות התוססים ועד לחופים השלווים, בחיפה יש…

שירותי מין

אמנות העיסוי הארוטי: חוויה אינטימית וחושנית שירותי מין - אמנות העיסוי הארוטי: חוויה אינטימית וחושנית

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, כבר מתורגל במשך מאות שנים כדרך להגביר הנאה, אינטימיות, ועוררות מינית. למרות שזה קשור לעתים קרובות עם תעשיית המין, עיסוי אירוטי הוא צורה לגיטימית של טיפול מגע שיכול להיות יתרונות פיזיים ורגשיים כאחד. במאמר זה, נתעמק בהיסטוריה ובטכניקות…