מי קרא לי זונה

שירותי מין
אורך: 305 מילים

מי קרא לי זונה

שירותי מין - מי קרא לי זונה

תעשיית המין היא תעשייה מפותחת ויש לה היבטים רבים. אנו יכולים למצוא במסגרתה שיחות ארוטיות, וגם שם יש נישות שונות של שיחות טלפון ושיחות ווידאו; ישנם סרטי הפורנו, ואתרי המצלמות החיות; ישנם צעצועי מין וגם שירותי מין. בכל הנוגע לשירותי אנשים רבים מתייחסים אל זונות ואל נערות ליווי כאילו מדובר באותו הדבר,אך אין טעות גדולה מזה.

אז מה ההבדל בין נערות ליווי לבין זונות?

ישנם הבדלים רבים בין נערות ליווי לבין זונות, אך כולם מתחילים בהבדל אחד בסיסי – זונות מעניקות שירותי מין ואך ורק שירותי מין תמורת תשלום. הן אינן מעניקות שום דבר אחר מלבד יחסי המין. מסיבה זו גם הבילוי איתן אינו נחשב לאטרקציה גדולה; זהו בילוי שאין בו שום חוויה ושום קסם.
ומשם ההבדל רק הולך ומתחדד. מכיוון שהם מציעות אך ורק מין בתשלום, גם הבחורות שעובדות בזנות בחורות שאין להם שום דבר אחר להציע מלבד גופן. כך שאם יש לכם איזה סטרואטיפ לגבי זונות, ככל הנראה הוא נכון.

לעומתן ישנן נערות ליווי המעניקות לגברים בילוי מפנק. נכון, הבילוי עשוי לכלול יחסי מין, אך מדובר בבילוי שהוא הרבה מעבר לזה. הן מעניקות בילוי חוויתי הנותן גם מענה לצרכים הרגשיים של הגבר. ומכיוון שנערות ליווי מעניקות הרבה יותר מיחסי מין, גם איכות הנערות גבוהה יותר. הן נדרשות להיות בעלות הופעה ייצוגית, בנות שיחה נעימות ובקיצור נשים שתרצו לבלות איתן ולא רק לתקוע אותן באיזו סמטה ולברוח.

זונות אתם יכולים למצוא בצידי הכביש, באזורים שבדרך כלל נגועים בפשע וסמים. כלומר לא בדיוק המקומות לצורך בילוי אטרקטיבי ומפנק. לעומת זאת נערות ליווי אתם יכולים להזמין אליכם הביתה או אל בית המלון וליהנות משירות אקסקלוסיבי. ישנן גם דירות דיסקרטיות בחיפה , בהן תוכלו למצוא נערות המארחות בדירת המגורים שלהן.
בבקשה אל תקראו לנערות הליווי זונות, הן כמה רמות מעל. הן מציעות בילוי חוויתי ונעים לגברים. שירות הניתן ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על סטנדרטים מקצועיים. הן אינן משתמשות בסמים ואינן עוסקות בפשע, אלו הן נערות משכילות וחכמות שנעים להיות איתן.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס שירותי מין - הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס

אז על סקס דיברנו הרבה, אבל בכל סקס יש גם את הרגעים שאחרי הסקס. לפעמים יש איזה ניצוץ ונופלים לשיחות קיומיות ואולי גם די מעניינות, ולפעמים אחרי הסקס אתם ממש מתים שהיא תעוף לכם מהעיניים. יש דברים שעושים זאת בצורה אלגנטית, ויש גברים שהם קצת…

שירותי מין

סקס ועקבים גבוהים שירותי מין - סקס ועקבים גבוהים

בדרך כלל כאשר אנחנו נכנסים למיטה עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב , אנו בדרך כלל מורידים את הבגדים. לפעמים אנחנו עושים זאת בהדרגה, ולפעמים פשוט מורידים את הכל. אבל יש גברים שיש להם פטיש מיוחד לנעלי עקב והם רוצים את הנערה שלהם…

שירותי מין

כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים שירותי מין - כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

מסתבר שפנטזיות סקס המשלבות לובשי מדים הן דבר שכיח. גם נערות ליווי ברמת גן מעידות על כך, אך הנתונים מגיעים מסקסולוגים בארצות הברית אשר חקרו את הנושא. ולהלן הממצאים המעניינים: 48% מהאנשים אומרים שהם פנטזו על סקס ומדים לפחות פעם אחת. 6% מהאנשים מעידים כי…