מי קרא לי זונה

שירותי מין
אורך: 305 מילים

מי קרא לי זונה

שירותי מין - מי קרא לי זונה

תעשיית המין היא תעשייה מפותחת ויש לה היבטים רבים. אנו יכולים למצוא במסגרתה שיחות ארוטיות, וגם שם יש נישות שונות של שיחות טלפון ושיחות ווידאו; ישנם סרטי הפורנו, ואתרי המצלמות החיות; ישנם צעצועי מין וגם שירותי מין. בכל הנוגע לשירותי אנשים רבים מתייחסים אל זונות ואל נערות ליווי כאילו מדובר באותו הדבר,אך אין טעות גדולה מזה.

אז מה ההבדל בין נערות ליווי לבין זונות?

ישנם הבדלים רבים בין נערות ליווי לבין זונות, אך כולם מתחילים בהבדל אחד בסיסי – זונות מעניקות שירותי מין ואך ורק שירותי מין תמורת תשלום. הן אינן מעניקות שום דבר אחר מלבד יחסי המין. מסיבה זו גם הבילוי איתן אינו נחשב לאטרקציה גדולה; זהו בילוי שאין בו שום חוויה ושום קסם.
ומשם ההבדל רק הולך ומתחדד. מכיוון שהם מציעות אך ורק מין בתשלום, גם הבחורות שעובדות בזנות בחורות שאין להם שום דבר אחר להציע מלבד גופן. כך שאם יש לכם איזה סטרואטיפ לגבי זונות, ככל הנראה הוא נכון.

לעומתן ישנן נערות ליווי המעניקות לגברים בילוי מפנק. נכון, הבילוי עשוי לכלול יחסי מין, אך מדובר בבילוי שהוא הרבה מעבר לזה. הן מעניקות בילוי חוויתי הנותן גם מענה לצרכים הרגשיים של הגבר. ומכיוון שנערות ליווי מעניקות הרבה יותר מיחסי מין, גם איכות הנערות גבוהה יותר. הן נדרשות להיות בעלות הופעה ייצוגית, בנות שיחה נעימות ובקיצור נשים שתרצו לבלות איתן ולא רק לתקוע אותן באיזו סמטה ולברוח.

זונות אתם יכולים למצוא בצידי הכביש, באזורים שבדרך כלל נגועים בפשע וסמים. כלומר לא בדיוק המקומות לצורך בילוי אטרקטיבי ומפנק. לעומת זאת נערות ליווי אתם יכולים להזמין אליכם הביתה או אל בית המלון וליהנות משירות אקסקלוסיבי. ישנן גם דירות דיסקרטיות בחיפה , בהן תוכלו למצוא נערות המארחות בדירת המגורים שלהן.
בבקשה אל תקראו לנערות הליווי זונות, הן כמה רמות מעל. הן מציעות בילוי חוויתי ונעים לגברים. שירות הניתן ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על סטנדרטים מקצועיים. הן אינן משתמשות בסמים ואינן עוסקות בפשע, אלו הן נערות משכילות וחכמות שנעים להיות איתן.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה. 45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79%…

שירותי מין

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא…

שירותי מין

צמחי מרפא בשירות הזקפה שירותי מין - צמחי מרפא בשירות הזקפה

אז מרגישים שמשהו לאחרונה בזקפה שלכם כבר לא כפי שהיה פעם? ביליתם אתמול בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולא ממש עמד לכם חזק? רגע, לא להיבהל. וגם לא צריך לרוץ להזמין ויאגרה, ניתן לנסות פתרונות אחרים לפני. אך לפני הכל בואו נבין מה גורם לבעיות…