סקס ועקבים גבוהים

שירותי מין
אורך: 305 מילים

סקס ועקבים גבוהים

שירותי מין - סקס ועקבים גבוהים

בדרך כלל כאשר אנחנו נכנסים למיטה עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב , אנו בדרך כלל מורידים את הבגדים. לפעמים אנחנו עושים זאת בהדרגה, ולפעמים פשוט מורידים את הכל. אבל יש גברים שיש להם פטיש מיוחד לנעלי עקב והם רוצים את הנערה שלהם עם עקבים גבוהים לכל אורך האקט.

אך מעבר לעניין הפטיש לנעלי עקב ישנו קסם מיוחד. אך כאן עליכם לראות את הצד השני של המטבע, כלומר להבין כיצד נעלי העקב גורמים לאישה להרגיש.

כאשר נשים נועלות נעלי עקב הן מרגישות סקסיות. הדבר גורם להם לשנות אל כל הגישה. נעלי העקב משנים את כל תנוחת הירכיים והשדיים. הם מעגלים את הישבן ומציגים את גוף האישה בשלמותו. כאשר האישה נועלת נעלי עקב, היא כבר מתחילה להרגיש יותר סקסית ובעלת ביטחון. והדבר משפיע על החשק שלה לקיים יחסי מין.

אך החוקרים החליטו לבדוק, האם יש גם משהו מעבר להשפעה הפסיכולוגית. החוקרים הגיעו למסקנה מפתיעה מאוד. מסתבר שכאשר הנשים עומדות עם רגליהן בזווית של 15 מעלות מהקרקע, משהו משתנה בפעילות החשמלית של שרירי האגן. השרירים הופכים לרגועים יותר, מה שמעניק להם יותר יכולת להתכווץ. דבר המורגש בביצועים המיניים במיטה.

אם תזיינו את האישה כאשר היא עומדת על נעלי עקב הם יכולים לקטוף את כל הפרות. קודם כל יש גברים שזה מגרה אותם. אבל גם אם אינכם מתגרים מנעלי עקב, אתם תיהנו מזה שהאישה מרגישה יותר סקסית ומשוחררת מינית. ולבסוף גם הביצועים שלה וגם האורגזמות יהיו יותר טובות.

תוכלו אפילו למנף את זה לכיוונים חדשים. למשל פתאום יהיה לכם חשק להעניק לאישה במתנה נעלי עקב. ואז בכלל היא תהיה שמחה ותרצה לגמול לכם. זהו פשוט WIN-WIN לכולם.

ואם ממש תרצו לגרום לאישה להרגיש סקסית, וגם ליהנות מהסקסיות הזו, תוכלו לגם להעניק לה סט הלבשה תחתונה תואם. פשוט הלבישו את האישה כמו חתולת מין ותראו שהיא מתחילה להתנהג כמו חתולת מין. אם תעשו זאת מובטח לכם לילה נהדר. לילה בו תוכלו להתענג על גוף האישה שלכם וליהנות מיחסי המין שתמיד חלמתם עליהם.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: כשהאמון נשבר שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: כשהאמון נשבר

מערכות יחסים הן משהו שכולנו תלויים בו בדרך כלשהי. בין אם מדובר במערכת יחסים רומנטית, חברות, משפחה או עבודה, האמון והנאמנות שאנו מחליפים הם אבן יסוד. כאשר אמון זה מופר, זה יכול להביא תחושה של בלבול, כעס ופגיעה. לבגידה במערכות יחסים יכולה להיות השפעה מתמשכת…

שירותי מין

מדוע כוכבות פורנו הופכות למשפיעות החברתיות החדשות שירותי מין - מדוע כוכבות פורנו הופכות למשפיעות החברתיות החדשות

תעשיית הפורנו מעולם לא הייתה פופולרית יותר; לא רק שהכוכבים שלה מרוויחים מיליוני עוקבים כמו כל סוג אחר של משפיענים, אלא שכוכבות פורנו הופכות לכמה ממשפיעני המדיה החברתית המבוקשים ביותר בסביבה. סימן לכך שהזמנים משתנים ושפורנו יוצא מעברו הטאבו, אי אפשר להכחיש שכוכבות פורנו (www.miarosexxx.com)…

שירותי מין

7 סיבות מדוע כוכבי פורנו הופכים פופולריים יותר שירותי מין - 7 סיבות מדוע כוכבי פורנו הופכים פופולריים יותר

בשנים האחרונות, כוכבות פורנו הפכו לבולטות יותר בתרבות הפופולרית, ומופיעות בקליפים, תוכניות טלוויזיה ועוד. התהילה שלהם רק גדלה בשנים האחרונות, והביקוש לכוכבות פורנו נוספות גבוה מתמיד. אז מה הופך כוכבות פורנו לכל כך פופולריות, ולמה האנשים האלה בולטים מהשאר? בואו נסתכל מקרוב ונראה מדוע כוכבות…