סקס ועקבים גבוהים

שירותי מין
אורך: 305 מילים

סקס ועקבים גבוהים

שירותי מין - סקס ועקבים גבוהים

בדרך כלל כאשר אנחנו נכנסים למיטה עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב , אנו בדרך כלל מורידים את הבגדים. לפעמים אנחנו עושים זאת בהדרגה, ולפעמים פשוט מורידים את הכל. אבל יש גברים שיש להם פטיש מיוחד לנעלי עקב והם רוצים את הנערה שלהם עם עקבים גבוהים לכל אורך האקט.

אך מעבר לעניין הפטיש לנעלי עקב ישנו קסם מיוחד. אך כאן עליכם לראות את הצד השני של המטבע, כלומר להבין כיצד נעלי העקב גורמים לאישה להרגיש.

כאשר נשים נועלות נעלי עקב הן מרגישות סקסיות. הדבר גורם להם לשנות אל כל הגישה. נעלי העקב משנים את כל תנוחת הירכיים והשדיים. הם מעגלים את הישבן ומציגים את גוף האישה בשלמותו. כאשר האישה נועלת נעלי עקב, היא כבר מתחילה להרגיש יותר סקסית ובעלת ביטחון. והדבר משפיע על החשק שלה לקיים יחסי מין.

אך החוקרים החליטו לבדוק, האם יש גם משהו מעבר להשפעה הפסיכולוגית. החוקרים הגיעו למסקנה מפתיעה מאוד. מסתבר שכאשר הנשים עומדות עם רגליהן בזווית של 15 מעלות מהקרקע, משהו משתנה בפעילות החשמלית של שרירי האגן. השרירים הופכים לרגועים יותר, מה שמעניק להם יותר יכולת להתכווץ. דבר המורגש בביצועים המיניים במיטה.

אם תזיינו את האישה כאשר היא עומדת על נעלי עקב הם יכולים לקטוף את כל הפרות. קודם כל יש גברים שזה מגרה אותם. אבל גם אם אינכם מתגרים מנעלי עקב, אתם תיהנו מזה שהאישה מרגישה יותר סקסית ומשוחררת מינית. ולבסוף גם הביצועים שלה וגם האורגזמות יהיו יותר טובות.

תוכלו אפילו למנף את זה לכיוונים חדשים. למשל פתאום יהיה לכם חשק להעניק לאישה במתנה נעלי עקב. ואז בכלל היא תהיה שמחה ותרצה לגמול לכם. זהו פשוט WIN-WIN לכולם.

ואם ממש תרצו לגרום לאישה להרגיש סקסית, וגם ליהנות מהסקסיות הזו, תוכלו לגם להעניק לה סט הלבשה תחתונה תואם. פשוט הלבישו את האישה כמו חתולת מין ותראו שהיא מתחילה להתנהג כמו חתולת מין. אם תעשו זאת מובטח לכם לילה נהדר. לילה בו תוכלו להתענג על גוף האישה שלכם וליהנות מיחסי המין שתמיד חלמתם עליהם.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה שירותי מין - מורה נבוכים – משחקי תפקידים בפעם הראשונה

משחקי תפקידים בסקס זה דבר נהדר, אבל לנסות זאת בפעם הראשונה יכולה להיות דבר מרתיע. איך מתחילים, מה עושים, איך מתנהגים, זה באמת יכול להיות לא טבעי לאנשים רבים. אך מנגד זו פעילות ששכרה בצידה. 45% מהאנשים אומרים כי הם היו מעוניינים להתנסות בזה. 79%…

שירותי מין

הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם שירותי מין - הדברים שיעזרו לכם לשפר את הטעם

סרטי הפורנו הרגילו אותנו לסצנת הסיום המושלמת. לאחר זיון חזק אנו מתיזים את מנת הזרע הטעונה הישר אל פיה של הבחורה. והיא מתענגת על הנוזל החם, בולעת כל טיפה ומנקה היטב את הזין מכל השאריות. אך בניגוד לתחושה שסרטי הפורנו יוצרים, נוזל הזרע הוא לא…

שירותי מין

צמחי מרפא בשירות הזקפה שירותי מין - צמחי מרפא בשירות הזקפה

אז מרגישים שמשהו לאחרונה בזקפה שלכם כבר לא כפי שהיה פעם? ביליתם אתמול בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז ולא ממש עמד לכם חזק? רגע, לא להיבהל. וגם לא צריך לרוץ להזמין ויאגרה, ניתן לנסות פתרונות אחרים לפני. אך לפני הכל בואו נבין מה גורם לבעיות…