סקס ועקבים גבוהים

שירותי מין
אורך: 305 מילים

סקס ועקבים גבוהים

שירותי מין - סקס ועקבים גבוהים

בדרך כלל כאשר אנחנו נכנסים למיטה עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב , אנו בדרך כלל מורידים את הבגדים. לפעמים אנחנו עושים זאת בהדרגה, ולפעמים פשוט מורידים את הכל. אבל יש גברים שיש להם פטיש מיוחד לנעלי עקב והם רוצים את הנערה שלהם עם עקבים גבוהים לכל אורך האקט.

אך מעבר לעניין הפטיש לנעלי עקב ישנו קסם מיוחד. אך כאן עליכם לראות את הצד השני של המטבע, כלומר להבין כיצד נעלי העקב גורמים לאישה להרגיש.

כאשר נשים נועלות נעלי עקב הן מרגישות סקסיות. הדבר גורם להם לשנות אל כל הגישה. נעלי העקב משנים את כל תנוחת הירכיים והשדיים. הם מעגלים את הישבן ומציגים את גוף האישה בשלמותו. כאשר האישה נועלת נעלי עקב, היא כבר מתחילה להרגיש יותר סקסית ובעלת ביטחון. והדבר משפיע על החשק שלה לקיים יחסי מין.

אך החוקרים החליטו לבדוק, האם יש גם משהו מעבר להשפעה הפסיכולוגית. החוקרים הגיעו למסקנה מפתיעה מאוד. מסתבר שכאשר הנשים עומדות עם רגליהן בזווית של 15 מעלות מהקרקע, משהו משתנה בפעילות החשמלית של שרירי האגן. השרירים הופכים לרגועים יותר, מה שמעניק להם יותר יכולת להתכווץ. דבר המורגש בביצועים המיניים במיטה.

אם תזיינו את האישה כאשר היא עומדת על נעלי עקב הם יכולים לקטוף את כל הפרות. קודם כל יש גברים שזה מגרה אותם. אבל גם אם אינכם מתגרים מנעלי עקב, אתם תיהנו מזה שהאישה מרגישה יותר סקסית ומשוחררת מינית. ולבסוף גם הביצועים שלה וגם האורגזמות יהיו יותר טובות.

תוכלו אפילו למנף את זה לכיוונים חדשים. למשל פתאום יהיה לכם חשק להעניק לאישה במתנה נעלי עקב. ואז בכלל היא תהיה שמחה ותרצה לגמול לכם. זהו פשוט WIN-WIN לכולם.

ואם ממש תרצו לגרום לאישה להרגיש סקסית, וגם ליהנות מהסקסיות הזו, תוכלו לגם להעניק לה סט הלבשה תחתונה תואם. פשוט הלבישו את האישה כמו חתולת מין ותראו שהיא מתחילה להתנהג כמו חתולת מין. אם תעשו זאת מובטח לכם לילה נהדר. לילה בו תוכלו להתענג על גוף האישה שלכם וליהנות מיחסי המין שתמיד חלמתם עליהם.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס שירותי מין - הדברים הכי מעצבנים שתוכלו לעשות אחרי סקס

אז על סקס דיברנו הרבה, אבל בכל סקס יש גם את הרגעים שאחרי הסקס. לפעמים יש איזה ניצוץ ונופלים לשיחות קיומיות ואולי גם די מעניינות, ולפעמים אחרי הסקס אתם ממש מתים שהיא תעוף לכם מהעיניים. יש דברים שעושים זאת בצורה אלגנטית, ויש גברים שהם קצת…

מי קרא לי זונה

שירותי מין

מי קרא לי זונה שירותי מין - מי קרא לי זונה

תעשיית המין היא תעשייה מפותחת ויש לה היבטים רבים. אנו יכולים למצוא במסגרתה שיחות ארוטיות, וגם שם יש נישות שונות של שיחות טלפון ושיחות ווידאו; ישנם סרטי הפורנו, ואתרי המצלמות החיות; ישנם צעצועי מין וגם שירותי מין. בכל הנוגע לשירותי אנשים רבים מתייחסים אל זונות…

שירותי מין

כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים שירותי מין - כמה נתונים מעניינים על סקס ומדים

מסתבר שפנטזיות סקס המשלבות לובשי מדים הן דבר שכיח. גם נערות ליווי ברמת גן מעידות על כך, אך הנתונים מגיעים מסקסולוגים בארצות הברית אשר חקרו את הנושא. ולהלן הממצאים המעניינים: 48% מהאנשים אומרים שהם פנטזו על סקס ומדים לפחות פעם אחת. 6% מהאנשים מעידים כי…