עידן הפורנו והסקס

שירותי מין
אורך: 304 מילים

עידן הפורנו והסקס

שירותי מין - עידן הפורנו והסקס

איזה כיף לחיות בתקופה שבה אנו חיים. נראה שהפורנו והסקס נמצאים בכל מקום. מעולם לא הייתה לאנושות תקופה של כזה שפע מיני, נגיש וזמין. שלא תבינו לא נכון, גם בעת העתיקה אהבו להזדיין, וגם אז היו מקומות בהם אפשר לקבל קצת פינוק. אבל אין מה להשוות בין מה שהיה פעם למה שיש היום.

היום ניתן למצוא דירות דיסקרטיות בכל עיר ונערות ליווי. ואם למשל תבלו בדירות דיסקרטיות בקריות, תוכלו למצוא שם מגוון נערות מכל העולם. לא זכור לנו תקופה בהיסטוריה שאדם יכל ליהנות ממגוון נערות מושלמות בכזו זמנית. אולי רק קיסרים ומלכים שהחזיקו הרמון יכלו ליהנות ממגוון שכזה.
אנו גם חיים בעידן שכל אחד יכול להגשים את המיניות שלו בצורה חופשית. נכון, אנחנו לא תמימים. תמיד יש את אלו שיפריע להם משהו – אבל בסך הכל ניתן ליהנות מכל פעילות מינית בצורה לגיטימית.

ועוד משהו שלא היה לאבותינו, זה צעצועי המין. אנחנו בטוחים שגם בעת העתיקה שיחקו עם צעצועי מין. אולי אילתרו עם כל מיני דברים, אולי הנגר הכין דילדו… אנחנו לא יודעים. אבל בטוח שלא עמד לרשות האנשים מה שעומד לרשותנו היום. היצע מטורף של צעצועי מין שניתן להזמין במשלוח עד הבית. חלקם אפילו משלבים אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים.

ואם אנחנו מדברים על טכנולוגיות, לא נשכח את הפורנו.

מהפכת הפורנו

אדם תמיד התעניין בפורנו, ואמצעי בידוק פורנוגרפיים היו כבר לפני זמן רב. הם הלכו והשתכללו יחדיו עם הטכנולוגיות. אך ברגע הראשון שהטכנולוגיות אפשרו זאת, כבר צצו הסרטים הפורנוגרפיים.
אבל נראה שמעולם פורנוגרפיה לא הייתה כל כך זמינה. פעם היה צריך ללכת לספריות הווידאו ולהשכיר סרטים. היום ניתן למצוא את הסרטים הפורנוגרפיים במכשיר הטלפון. בין אם אלו רשתות חברתיות כמו טוויטר, אתרי סרטים או אתרי מצלמות. יש שפע של ערוצים פורנוגרפיים הנגישים לכולם ובכל מקום!
ילד בשנות השמונים היה מאושר כאשר מצא סרט פורנוגרפי בווידאו של ההורים שלו. הוא לא יכל לדמיין שזה שיגיע היום ובו לכל אחד יהיה מכשיר סלולרי והוא יוכל לראות פורנו אפילו שהוא בבסיס בצבא.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

העיר התוססת תל אביב: מודרניות ותרבות בלב ישראל שירותי מין - העיר התוססת תל אביב: מודרניות ותרבות בלב ישראל

נערות ליווי בתל אביב ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, תל אביב היא עיר שוקקת עם אופי ייחודי והיסטוריה עשירה. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא מרכז תוסס ודינמי של תרבות, טכנולוגיה וחדשנות. מחופיה המדהימים והסצנה הקולינרית בעלת השם העולמי ועד חיי…

שירותי מין

עלייתם של בלוגים ארוטיים: לחקור את עולם הביטוי העצמי החושני שירותי מין - עלייתם של בלוגים ארוטיים: לחקור את עולם הביטוי העצמי החושני

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך לנוף עצום לחקר צורות שונות של ביטוי עצמי. בין שפע התוכן הזמין באינטרנט, בולטת קטגוריה אחת - בלוגים ארוטיים. פלטפורמות מקוונות אלה חוללו מהפכה באופן שבו אנו רואים וצורכים תוכן חושני. עם תיאורם המפורש של מיניות, בלוגים ארוטיים עוררו…

שירותי מין

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות מסחרית שירותי מין - נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות מסחרית

נערות ליווי היו נושא לקסם, מחלוקת וביקורת במשך עשרות שנים. נשים אלה, המספקות חברות ושירותים תמורת תשלום, היו אפופות מסתורין ולא מובנות על ידי החברה. בעוד שיש התופסים אותם כבלתי מוסריים ומשפילים, אחרים רואים בהם יזמים הממלאים ביקוש בשוק. אבל מי הן נערות ליווי, ומה…