קונדומים: הגנה אמינה מפני יחסי מין לא מוגנים

שירותי מין
אורך: 380 מילים

קונדומים: הגנה אמינה מפני יחסי מין לא מוגנים

שירותי מין - קונדומים: הגנה אמינה מפני יחסי מין לא מוגנים

קונדומים הם צורה חשובה ביותר של אמצעי מניעה. למעשה, הם אמצעי המניעה הנפוץ ביותר בעולם. לדעת כיצד להשתמש כראוי קונדומים הוא חיוני עבור אנשים שרוצים לקיים יחסי מין בטוחים ולמנוע הריון פוטנציאלי או העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STIs).

קונדום הוא נדן דק וגמיש הנלבש מעל הפין במהלך קיום יחסי מין. זה יכול לשמש גם במהלך מין אנאלי אוראלי. קונדומים עשויים לטקס, פוליאוריתן או עור כבש. הם בדרך כלל משומנים על מנת להגביר את ההנאה ולעזור להפוך את החוויה חלקה יותר.

ביבי מסאג-פורטל מומלץ
שימוש בקונדום הוא הדרך היחידה להגן על עצמך ועל בן זוגם מפני מחלות מין והריון. למרבה הצער, אנשים רבים אינם יודעים כיצד להשתמש כראוי קונדומים, אשר יכול לגרום להם להיות יעילים. לכן חשוב להבין היטב את האנטומיה ואת השימוש בקונדום.

האנטומיה של קונדום מורכבת מטבעת וקצה מאגר. הטבעת עשויה מחומר גמיש והיא מתאימה מעל ראש הפין. קצה המאגר הוא הקצה הסגור של הקונדום והוא שם כדי לתפוס נוזלי גוף ולהרחיק אותם מהנרתיק.

כשמדובר בשימוש בקונדום, ישנם צעדים מסוימים שיש לבצע על מנת להבטיח כי נעשה שימוש נכון בקונדום. השלב החשוב ביותר הוא לוודא שהקונדום לא עבר את תאריך התפוגה שלו. ניתן למצוא את תאריך התפוגה מודפס על האריזה, וחשוב לבדוק אותו לפני כל שימוש.

לאחר מכן, בזהירות להסיר את הקונדום מן החבילה, להיות בטוח לא לקרוע אותו. אם הקונדום קרוע או שיש בו חורים, אין להשתמש בו. כאשר לובשים את הקונדום, הגבר צריך לצבוט את הקצה הסגור ולהניח אותו על קצה הפין.

ברגע שהקצה הסגור נמצא במקומו, הגבר צריך לפתוח את הקונדום עד לבסיס הפין. מריחת חומר סיכה על החלק החיצוני של הקונדום יכולה לעזור להפחית את החיכוך ולהפוך את החוויה לנוחה יותר. זה יכול אפילו לשפר את התחושה. לבסוף, לאחר שפיכה, חשוב לאסוף את הקצוות של הקונדום בזהירות להסיר אותו מן הפין, להיות בטוח לשמור על נוזלי הגוף מפני שפיכה החוצה.

בנוסף לשימוש במהלך יחסי מין, קונדומים יכולים לשמש גם למין אוראלי ואנאלי. למין אוראלי, ניתן להשתמש בקונדום בטעמים על מנת להפוך את החוויה למהנה יותר. עבור מין אנאלי, קונדום עבה יותר הוא חובה כדי לעזור להגן מפני קריעה. על מנת להפוך את החוויה לנוחה יותר, יש להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים.

קונדומים הם צורה אמינה של הגנה מפני הריון לא רצוי והעברת מחלות מין. חשוב להכיר את האנטומיה ואת השימוש הנכון בקונדום על מנת להבטיח שימוש יעיל. עם שימוש נכון, קונדומים יכולים ליצור חוויה מינית מהנה ובטוחה יותר.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

הצצה לעיר התוססת חולון, ישראל שירותי מין - הצצה לעיר התוססת חולון, ישראל

ממוקמת באזור המרכז של ישראל, רק 10 ק"מ דרומית מזרחית לתל אביב, שוכנת העיר השוקקת חולון. חולון, שנוסדה בשנת 1940 כישוב חקלאי קטן, הפכה לעיר מודרנית וקוסמופוליטית, המתהדרת במורשת תרבותית עשירה, קהילה מגוונת וסצנת טכנולוגיה חדשנית. עם אוכלוסייה של מעל 200,000 איש, חולון היא אולי…

שירותי מין

לגלות את פנינה נסתרת של חיפה: עיר של תרבות ויופי טבעי שירותי מין - לגלות את פנינה נסתרת של חיפה: עיר של תרבות ויופי טבעי

ממוקמת בחוף הצפוני של ישראל, חיפה אולי לא ידועה כמו ערים אחרות בארץ כמו ירושלים ותל אביב, אבל היא פנינה נסתרת מחכה להיחקר. לעיר נמל שוקקת זו היסטוריה עשירה, תרבות מגוונת ונוף מדהים שישאיר כל מטייל ביראת כבוד. מהרחובות התוססים ועד לחופים השלווים, בחיפה יש…

שירותי מין

אמנות העיסוי הארוטי: חוויה אינטימית וחושנית שירותי מין - אמנות העיסוי הארוטי: חוויה אינטימית וחושנית

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, כבר מתורגל במשך מאות שנים כדרך להגביר הנאה, אינטימיות, ועוררות מינית. למרות שזה קשור לעתים קרובות עם תעשיית המין, עיסוי אירוטי הוא צורה לגיטימית של טיפול מגע שיכול להיות יתרונות פיזיים ורגשיים כאחד. במאמר זה, נתעמק בהיסטוריה ובטכניקות…