5 תנוחות סקס מהבילות להנאה שלא תיאמן

שירותי מין
אורך: 421 מילים

5 תנוחות סקס מהבילות להנאה שלא תיאמן

שירותי מין - 5 תנוחות סקס מהבילות להנאה שלא תיאמן

פינוי זמן ומרחב בחיינו להשתובבות טובה בחציר היא אחת המתנות הגדולות ביותר שאנו יכולים להעניק לעצמנו ולבני זוגנו. סקס הוא אקט של הנאה וחיבור גם יחד, אבל תנוחות שגרתיות או לא מבריקות יכולות לגרום לזה להרגיש יותר כמו מטלה מאשר תענוג. הגיע הזמן לחזר אחרי קצת הנאה והתרגשות עם 5 תנוחות סקס מהבילות כדי לחמם את העניינים בחדר השינה.

קאוגירל
תנוחת הקאוגירל הקלאסית מאפשרת לאישה לקחת את ההובלה, כמו גם לקבל את חלק הארי של השליטה מכיוון שהיא מסוגלת לקבוע את הקצב והעומק. כדי להיכנס לקאוגירל, האישה חוגרת את בן זוגה כשפניה אליו. לאחר מכן היא יכולה ללכת העירה על ידי עלייה וירידה ושימוש בתנועות מעגליות על מנת ללחוץ על נקודות העונג שלה וליצור תחושות שלא יאומנו.

עומד
בין אם מתחשק לכם לזרז או סתם מרגישים קצת נועזים, תנוחת העמידה מאפשרת לכם לחמם את העניינים תוך שמירה על מציאות עם מדיניות ללא מיטה. כדי להיכנס למצב עמידה, האישה יכולה לכרוך את רגליה וזרועותיה סביב פלג גופו העליון של בן זוגה בזמן שהוא עומד. כדי לשלוט בעומק החדירה, האישה יכולה להשתמש בקיר למינוף נוסף או שבן זוגה יכול להרים אותה עם ידיו כדי לעזור לה להיכנס קצת יותר עמוק.

קאוגירל הפוכה עומדת
לקבלת טוויסט מעניין על תנוחת הבוקרים המסורתית, נסה קאוגירל הפוכה עומדת. כדי להיכנס למקומו, האישה תטפס למעלה וכשגבה פונה לבן זוגה ותכרוך את רגליה וזרועותיה סביב פלג גופו העליון. לאחר מכן היא יכולה לנוע למעלה ולמטה בתנועה זורמת, לבקש מבן זוגה להחזיק אותה חזק ולדחוף אותה למעלה כדי ליצור תחושה אינטנסיבית עוד יותר.

הספורק
מיועד לזוגות המחפשים משהו מעבר למיסיונר הבסיסי שלך, תנוחת החזיר היא לגמרי משלה. לדברי קארין אנספו (מנהלת משאבי בריאות באוניברסיטת ווסטפילד סטייט), "כדי להיכנס לתנוחת חזיר הגבר שוכב על צדו בעוד האישה שוכבת בניצב לו, עם ראשה לכיוון רגליו". לאחר מכן הגבר יכול להזיז את גופו בתנועת ניסור בעוד בת זוגו יכולה לכרוך את רגלה סביב פלג גופו העליון כדי לתת לה תחושה טובה יותר של שליטה.

שער הניצחון
אם אתם מחפשים משהו קצת יותר נועז כדי באמת לגרום ללב שלכם לפעום, שער הניצחון עשוי להיות רק הכרטיס. סיבוב בסגנון כלבלב מסורתי, האישה תעלה על ידיה וברכיה ותקרב את רגליה כשהוא נכנס אליה מאחור. בנוסף, הוא יכול ליצור צורת קשת עם גופו לחיבור אינטימי עוד יותר.
zavita.co.il-אתר מומלץ

כדי לשמור על כיף ולהגביר את ההנאה, נסו לעבור מתנוחה אחת לשנייה במהלך הלילה. קצת תכנון וחקירה יכולים לקחת אותך ואת השותף שלך ברחבי העולם מבלי לעזוב את חדר השינה. בין אם אתה רק מתחיל או מחפש לשפר את המשחק שלך עם מהלך חדש, אלה 5 תנוחות סקס מהביל בטוח לחיות את החיוב שלהם ולספק רגעים מהנים במשך שנים רבות.

בלוג סקס newspano

שירותי מין

בגידה במערכות יחסים: כשהאמון נשבר שירותי מין - בגידה במערכות יחסים: כשהאמון נשבר

מערכות יחסים הן משהו שכולנו תלויים בו בדרך כלשהי. בין אם מדובר במערכת יחסים רומנטית, חברות, משפחה או עבודה, האמון והנאמנות שאנו מחליפים הם אבן יסוד. כאשר אמון זה מופר, זה יכול להביא תחושה של בלבול, כעס ופגיעה. לבגידה במערכות יחסים יכולה להיות השפעה מתמשכת…

שירותי מין

מדוע כוכבות פורנו הופכות למשפיעות החברתיות החדשות שירותי מין - מדוע כוכבות פורנו הופכות למשפיעות החברתיות החדשות

תעשיית הפורנו מעולם לא הייתה פופולרית יותר; לא רק שהכוכבים שלה מרוויחים מיליוני עוקבים כמו כל סוג אחר של משפיענים, אלא שכוכבות פורנו הופכות לכמה ממשפיעני המדיה החברתית המבוקשים ביותר בסביבה. סימן לכך שהזמנים משתנים ושפורנו יוצא מעברו הטאבו, אי אפשר להכחיש שכוכבות פורנו (www.miarosexxx.com)…

שירותי מין

7 סיבות מדוע כוכבי פורנו הופכים פופולריים יותר שירותי מין - 7 סיבות מדוע כוכבי פורנו הופכים פופולריים יותר

בשנים האחרונות, כוכבות פורנו הפכו לבולטות יותר בתרבות הפופולרית, ומופיעות בקליפים, תוכניות טלוויזיה ועוד. התהילה שלהם רק גדלה בשנים האחרונות, והביקוש לכוכבות פורנו נוספות גבוה מתמיד. אז מה הופך כוכבות פורנו לכל כך פופולריות, ולמה האנשים האלה בולטים מהשאר? בואו נסתכל מקרוב ונראה מדוע כוכבות…